Elastyczność w praktyce

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MiKruS
    RS
    S_OCP Member
    • 2004
    • 7976

    #26
    Zamieszczone przez chester121
    co sie psuje otoz mam ciotke (siostram mojego taty) w canadzie w 2002r kupila nowa BMK 7 2 razy w ciagu 2 lat silnik sie zatarl
    potem miala X5 i w czasie pokonywanie delikatych terenow glowica pekla
    Jakos dziwnie bylem pewien, ze napiszesz cos o jakiejs ciotce albo innym kuzynie babci kumpla.
    Pomijam to, ze defacto nie odpowiedziales na zadne moje pytanie.

    Niniejszym wreczam Ci ostrzezenie. Nie traktuj tego, prosze, jako kary, zemsty, uwziecia sie czy czegokolwiek w tym stylu.

    Kiedys gdzies postawilismy sobie za cel, ze dolozymy staran, ze forum OCP nie stalo sie smietnikiem i nie zejdzie do poziomu 99% innych for tego typu, gdzie texty w stylu - brat wujka sąsiada... albo ktos mowil mi... było w telewizorze - były wyznacznikiem autorytetu (czy jak to nazwac).
    Rzeczy jakie ostatnio zdarza Ci sie wypisywac, a co gorsza robisz to z manierą znawcy tematu, sa moim skromnym zdaniem krokiem w kierunku obnizenia poziomu forum.

    Ciesze sie, ze sa uzytkownicy, ktorzy z Toba polemizuja i chcialbym, zeby wreczone Ci ostrzezenie zmotywowalo Cie do poszerzania wiedzy. Tak, zebys zanim napiszesz cos czego nie jestes pewien, sprawdzil dziesiec razy w google, itp. czy jest tak jak Tobie sie wydaje, zamiast pisac cos z manierą mędrca.

    Generalnie zycze troche wiecej pokory..., a ostrzezenie zostanie zdjete.

    Temat zamykam - taki przywilej Moderatorrrrra.
    Zycze spokojnej nocy.
    TDI 205PS

    Komentarz

    Pracuję...